KAMPANYADAN YARARLANMAK İSTERMİSİNİZ ?

Adınızı ve Telefon numaranızı yazın, en kısa sürede sizi arayalım.

Ondördüncü Yılımız…

Web tasarım kampanyamız

2 TAKSİT

675
+KDV

3 TAKSİT

466
+KDV

6 TAKSİT

240
+KDV

9 TAKSİT

166
+KDV
POPÜLER

Web Tasarım Hizmet Standartlarımız

Bütün Web Tasarım Paketlerimizde bizden alacağınız STANDART hizmetlerimiz;

Web Tasarım 100% Seo Uyumlu Mobil, Tablet ve  Masaüstü Cihazlarla Uyumlu Responsive Teknolojisi E-Mail Hizmeti 1000 Adet Mail Adresi 10 Gb Mail ve Disk Alanı (mail başına) Android ve IOS Mail Yazılımı ile Kolay Kurulum Web Tasarım Yönetimi Kullanıcı Paneli Kullanıcı Paneli Eğitimi 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek İletişim Entegrasyonu Whatsapp Entegrasyonu Sosyal Medya Entegrasyonu Form, Mail ve Hızlı İletişim Telefon Entegrasyonu Ekstra Ücretsiz Hizmetlerimiz Diğer firmalar bu hizmetlere ücret isteyebilmektedir Google Console Ayarları Google Analytics Entegrasyonu Google Business Hizmeti Google Haritalar Kaydı *Diğer firmalar bu hizmetlere ekstra ücret isteyebilmektedir. Yeni Müşteri Potansiyeli (*) Facebook Reklamı(*) Instagram Reklamı(*) Google Remarketing(*) Facebook Pixel(*) Instagram Retargeting(*)
Bu hizmetleri bilmiyor veya duymamış olabilirsiniz. Ayrı ayrı ücret ödemek yok, ekstra ücretlendirme yok. Hadi şimdi ara bizi 0850 885 0 312 / 0532 160 20 60 kurumsal Web Tasarım hizmetimizi satın al. * Tercih edilmesi durumunda bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. (Reklam bütçesi belirlemeniz halinde)

PAKET ÖZELLİKLERİ

KAMPANYA KATILIM ŞARTLARI

Teklif aldığınız hangi firma internet sitesinden net bir şekilde ücretleri ve çalışma şartlarını belirtiyor?

Önemli Not: Sizlere kaliteli hizmet sunabilmek için çalışma sistemimizi ve şartlarımızı  anlaşma öncesinde NET bir şekilde sizlere sunuyoruz. Bizden alacağınız hizmetler ile ilgili ileride talep edilecek ücretleri sizlere iş alım sürecinde şeffaf bir şekilde belirtiyoruz. Bu sayede sürpriz ödemeler ile karşılaşmıyorsunuz. Şeffaf ve dürüst olmak firmamızın en önemli prensiplerinden birisidir. Sizi de memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

KAMPANYADAN YARARLANMAK İÇİN HEMEN ARA

MESAJ AT YADA ARA

Responsive Web Tasarım Paketlerimiz

data-analysis-icon

14. YIL WEB TASARIM PAKETİ

Profesyonel ₺2750 ₺ 1199 DETAYLI BİLGİ Belirtilen Fiyata KDV Dahil Değildir. EN POPÜLER PLAN data-analysis-icon

AÇIK KAYNAK WEB TASARIM

Özel Tasarım ₺4000 ₺ 2750 DETAYLI BİLGİ Belirtilen Fiyata KDV Dahil Değildir. data-analysis-icon

ÖZEL YAZILIM WEB TASARIM

Özel Yazılım ₺5000 ₺ 3666 DETAYLI BİLGİ Belirtilen Fiyata KDV Dahil Değildir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Seo Başlangıç Paketi

Google arama motoruna firmanızı, sitenizi, ürün ve hizmetlerinizi tanıttığımız paketimizdir. Bir binanın temeli ne kadar sağlam olur ise üzerine çıkılan katta bir o kadar güçlü olacaktır. O yüzden geleceğini düşünen firmalara şiddetle bu paketimizi tavsiye ediyoruz. Ortalama teslim süresi 3-4 haftadır. 1000 TL + KDV

İnternet Reklamcılığı Paketimiz

Yeni Müşterilere ulaşmak için hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşlerinizi büyütmek, sektörünüzde markalaşmak, yeni müşterilere ulaşmak ve sizi arayan müşterilerinizin size daha hızlı ulaşmasını hedefliyorsanız doğru yerdesiniz. Size değer katmaya hazırız.

Sosyal Medya Paketimiz

Sosyal medya günümüzde kurumsal firmaların, mevcut veya potansiyel müşterileriyle iletişim kurabilecekleri en yaygın araçlardır. Google, Facebook, Instagram vb. sosyal medya hesaplarınızın yönetimi hakkında bilgi alınız.

Logo Tasarımı

Kurumsal firmanıza ait logonuz tekrar çizdirmek veya yeni logo isterseniz bu paketimizi alabilirsiniz. 3 revizeli veya tekrar çizim ücretimiz 250 TL + KDV’dir. Beğeni garantili ücretimiz 1000 TL + KDV’dir.

Kurumsal Kimlik

Firmanıza ait kurumsal kimlik çalışmasını dijital olarak sizlere hazırlıyoruz. 1250 TL başlayan fiyatlarla bizden hizmet alabilirsiniz.

Dil Paketi

Web tasarım dil paketimiz sayesinde siteniz istediğiniz dillerde yayınlanır.Dil paketi ücreti dil başınadır. Yazılım entegrasyonunu kapsamaktadır. Çeviri ve içerik firmanıza aittir. Yıllık yenileme ücreti dil başına

Web Sitemi Değiştirmek İstiyorum…

Sitenizi Hemen İnceleyelim, SİZİ ARAYALIM…

BAZI WEB TASARIM REFERANSLARIMIZ

5kazanim SİTEYİ ZİYARET ET supecial SİTEYİ ZİYARET ET abc SİTEYİ ZİYARET ET aymir SİTEYİ ZİYARET ET bimakina SİTEYİ ZİYARET ET dentavend SİTEYİ ZİYARET ET morkart SİTEYİ ZİYARET ET orion SİTEYİ ZİYARET ET reis SİTEYİ ZİYARET ET sonytamiri SİTEYİ ZİYARET ET printer hukuk hidrokom botanik rentech TÜM TASARIMLAR Firmamız Ankara Web Tasarım, Kurumsal Kimlik,  Logo Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, Google, Instagram, Facebook reklamları alanlarında faaliyet göstermektedir.  Firmamız Ankara Web Tasarım hizmeti Sektörün öncü teknolojileri kullanma konusunda ciddi tecrübe sahibidir. Firmamız kurumsal bir ajans olmanın yanında bir yazılım firmasıdır. Ankara ‘nın yükselen değeri olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörde 2005 ‘den beri sizlere kesintisiz hizmet sunmaktayız. Her ne kadar yazılım ve tasarım işleri yapıyor olsak da, esas olarak işimizin bir hizmet olduğunu ve müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Firmamız ücretlendirme, çalışma şartları, sunduğumuz hizmetleri internet sitemiz üzerinden NET bir şekilde sizlere sunmaktadır. Dürüstlük ve şeffaflık en önemli prensiplerimizden arasında yer almaktadır. Sizi de memnun ve mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

TEKLİF FORMU

SIKÇA SORULAN SORULAR

E- Mail Marketing Ölçülebilir web tabanlı toplu email gönderim hizmetleri sunuyoruz. Toplu mail gönderimi ile yeni müşteri kazanma yolları Yeni müşteriler edinmek istiyorsunuz. Bunu en hesaplı yolla ve ölçümlenebilir bir şekilde yapmak istiyorsunuz. toplu mail hizmetimiz sizlere alternatif reklam olanağı sağlayacaktır. Siteniz arama motorlarında anahtar kelimelerde listelenmeye ne kadar yatkın? Çok güzel görünümlü ve özgün bir web sitesi yaptırdınız. Ancak siteniz arama motorlarında bulunmuyor veya hedef kelimeleriniz ile çok zor bulunuyor. Görüşler / Müşterilerimiz Ne Dedi Google ankara aramalarında oto kiralama kelimesinde web sitemi 1.sayfada üst sıralara kalıcı olarak taşıdılar. Profesyonel ve konusunda bilgili çalışanları var. Netnet Ajans çalışanlarına Teşekkürler Google’da Aranan Kelimeler web tasarım, web tasarım ankara, seo adwords, internet reklamcılığı, netnet ajans, web tasarım, sosyal medya, web tasarım şirketleri ankara SEO ‘ya Uyumlu Web Tasarım Tüm web sitesi tasarımlarımız Arama Motorlarına Uyumlu ve SEO desteklidir. 1199 TL ‘den başlayan fiyatlarla. Özgün Web Tabanlı Yazılımlar Dinamik web tabanlı yazılımlarımızda özgün kodlar ile yenilikçi yazılım kütüphaneleri kullanırız. Mobil Cihazlarla Uyumlu Web Sitesi Tüm tablet ve mobil cihazlara uyumlu HTML5/CSS5 destekli tasarımlar yaparız. Masaüstü Yazılımları Kurumların ihtiyaçlarına yönelik, masaüstü ve web tabanlı yazılımlar üretiyoruz. B2B ve B2C E-Ticaret Web Sitesi İhtiyaçlarınıza yönelik E-Ticaret web tasarım ve yazılımları üretiyoruz.

BLOG

Web ve Mail Sunucusu Kurulumları

Sunucu Kurulumları Hizmeti Nedir? Web sayfaları yayınlamak veya mail gönderimi Devamını Oku

Web Tabanlı Uygulamalar

Web Tabanlı Uygulamalar Nedir? Yönetilebilir ve etkileşimli web üzerinde çalışan Devamını Oku

Ankara Web Tasarım Şirketleri

Ankara web tasarım şirketleri içerisinde ucuz, kaliteli ve disiplinli çalışan Devamını Oku

Seo Hizmetleri

Seo Hizmetleri Nedir? İnternet sitenizin anahtar kelimelerinizde Google başta olmak Devamını Oku

Email Marketing

Email Marketing Nedir? Mevcut müşterilerinize duyuru göndermek ve yeni müşteri Devamını Oku

Masaüstü Uygulamaları

Masaüstü Uygulamaları Nedir? Windows işletim sistemleri için geliştirilen programlardır. Ne Devamını Oku

Mobil Uygulamalar

Mobil Uygulamalar Nedir? Mobil ve tablet cihazlar için Objective-C veya Devamını Oku

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarım Hizmeti

SEO Uyumlu Web Sitesi Tasarımı Nedir? Arama motorları dostu HTML Devamını Oku TÜM YAZILAR ]]>